Aktualności

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Toruńska Barbórka wyjechała na ulice​

14 października w toruńskim MotoParku odbędzie się ostatnia runda tegorocznego cyklu Time Attack Trophy. Będą to jednocześnie jubileuszowe zawody prowadzącej tę ligę organizacji Motorsport Trophy.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Czternastu mistrzów „Trophy”

14 października w toruńskim MotoParku odbędzie się ostatnia runda tegorocznego cyklu Time Attack Trophy. Będą to jednocześnie jubileuszowe zawody prowadzącej tę ligę organizacji Motorsport Trophy.
Corvette 2

„TROPHY” PO RAZ PIĘĆDZIESIĄTY​

14 października w toruńskim MotoParku odbędzie się ostatnia runda tegorocznego cyklu Time Attack Trophy. Będą to jednocześnie jubileuszowe zawody prowadzącej tę ligę organizacji Motorsport Trophy.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wakacyjne ściganie w Toruniu

Po kilkutygodniowej przerwie wraca rywalizacja w cieszącym się dużą popularnością cyklu Time Attack Trophy i markowym pucharze Honda Trophy. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę, 22 lipca, w toruńskim MotoParku.
DSC05963

Track Day Trophy 2023 ruszy na TORZE POZNAŃ!

To będzie bardzo mocne otwarcie sezonu! Wraz z zaprzyjaźnioną serią Interia Drive Cup zainaugurujemy go pierwszego kwietnia w Przeźmierowie. 13 lutego start rejestracji uczestników!
7 (1)

KALENDARZ SEZONU 2023

Inauguracja tegorocznej serii TDT na TORZE POZNAŃ, rywalizacja w kilku rundach na PRZEBUDOWANYM TORZE TORUŃ, 4. Toruńska Barbórka z odcinkiem torowo-ulicznym, rozwój projektu Honda Trophy i festiwal AUTOMANIA we Włocławku…
6 (3)

To już 5 LAT naszej organizacji!

Obchodzimy jubileusz 5-lecia działalności. W tym czasie zorganizowaliśmy aż 40 ZAWODÓW, w których wzięło udział blisko 1000 KIEROWCÓW. Z kolei Tomasz Niejadlik, szef Motorsport Trophy, świętuje 25-lecie swojej obecności w…
5 (3)

Zarazimy Was AUTOMANIĄ!

Nadjeżdża nowy organizowany przez nas festiwal motoryzacyjny. Impreza, która odbędzie się 17 czerwca we Włocławku będzie szczególną gratką dla miłośników motorsportu i tuningu.
4 (3)

Torowa Barbórka w śnieżnych szatach

Finał tegorocznego sezonu ligi Track Day Trophy to był prawdziwy balet na śniegu. Szczególną gracją i precyzją w tym tańcu popisał się rewelacyjny... dziewięciolatek z Włocławka w parze ze swoim…
044

Nowe rekordy, nowi mistrzowie

Trzeci sezon Time Attack Trophy, naszej popularnej serii odbywającej się w toruńskim MotoParku, dobiegł końca. Niewykluczone, że były to ostatnie zawody cyklu na obecnej pętli toru.
2 (3)

Nasz lider z toruńskim aniołem

Tomasz Niejadlik, człowiek-orkiestra w świecie motoryzacji, w tym dyrektor naszej organizacji, został prestiżowo nagrodzony przez władze Torunia za swoją wieloletnią działalność w zakresie sportu i organizacji społecznych, w tym za…
INTERNET EKRANY (14 of 19)

Pogodowa ruletka na torze

Duża grupa znakomitych samochodów i równie dobrych kierowców zjawiła się na drugiej rundzie sezonu Time Attack Trophy. Niestety, tym razem w roli głównej wystąpiła kapryśna aura, która bardzo mocno wpłynęła…
TAT – Mev Exovet

Znowu powalczą o rekordy toru

W sobotę 23 lipca uczestnicy serii Time Attack Trophy ponownie będą rywalizowali na torze w Toruniu o trofea, punkty do klasyfikacji generalnych i jak najlepsze rezultaty
INTERNET EKRANY (17 of 385)

Od malucha aż po Porsche

Inauguracja trzeciego sezonu Time Attack Trophy wypadła bardzo okazale. Choć startujących w toruńskim MotoParku było nieco mniej niż w poprzednich rundach TAT, to jednak różnorodność maszyn zrekompensowała niższą frekwencję.
DSC03573 — kopia

Rusza nowy sezon Time Attack Trophy

W sobotę 04 czerwca zainaugurujemy trzeci sezon naszej popularnej ligi torowej. Jej uczestnicy poza trofeami i nagrodami walczą też o oficjalne rekordy asfaltowej nitki Toru Toruń. Startuje też Honda Trophy.
1k

Mini zawody z maxi frekwencją

Przy okazji kolejnej edycji Ogólnopolskiego Zlotu Mercedes-Benz w Toruniu odbyły się konkurencje sportowe dla kierowców „gwiazd”. Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony uczestników spotkania.
CL_Emilia — kopia

Mercedes Mini Trophy podczas zlotu

Już w najbliższy weekend do Grodu Kopernika ponownie zlecą setki „gwiazd”. W trakcie organizowanego również przez nas ogólnopolskiego spotkania odbędzie się czasówka w toruńskim MotoParku. Kierowcy powalczą nie tylko o…
Mistrz

Mistrz driftu wygrał na inaugurację

Pierwsza „pełna” runda nowego sezonu Track Day Trophy wypadła naprawdę okazale. Jedynym istotnym minusem zawodów w Pszczółkach okazało się to, że… chętnych było dwa razy więcej niż miejsc na liście…
277789127_501596151441799_1294678974489665282_n

Inaugurację TDT ubezpiecza ODF

Grono naszych Sponsorów i Partnerów stale się poszerza. Właśnie dołączyła do niego prężna ogólnopolska firma ubezpieczeniowa.
DSC06868

Track Day Trophy rozpoczyna sezon

Już w ten weekend, w nadchodzącą niedzielę, na Autodromie Pomorze pod Gdańskiem oficjalnie zainaugurujemy kolejny, trzeci sezon naszej popularnej ligi torowej.
DSC07070

Pięćdziesiątka na przetarcie

W minioną niedzielę w toruńskim MotoParku odbyła się zerowa runda Track Day Trophy. Choć impreza miała głównie charakter testowy, to prawdziwego ścigania też nie zabrakło.
118

Track Day Trophy 2022 runda 0

Zapraszamy na przedsezonową rozgrzewkę w MotoParku Toruń! Dużo jazdy w sesji Open Track i ostatni time attack na „starej” nitce toru.
DSC06106(1) (1)

Fordy pokazały moc

Tym razem nie było śniegu, ale ognia, szybkości i doskonałej zabawy, czyli pozostałych rzeczy, które od początku są wpisane w imprezy Winter Trophy, już nie zabrakło. Kolejny zimowy superoes na…
j30

KALENDARZ SEZONU 2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach. Choć jest ich nieco mniej niż przed rokiem, to jednak liczymy, że w tym roku spotkamy się z Wami w jeszcze…
WITAMY1

Witamy na naszej nowej stronie!

Oto serwis, gdzie zawodnicy, kibice i media znajdą wszelkie istotne informacje związane z organizowanymi przez nas zawodami, treningami i innymi wydarzeniami.
   
© Motorsport Trophy 2022                         Wykonanie: Tomasz Niejadlik Media