MEDIA

Dbamy o bardzo szeroką obsługę medialną organizowanych przez nas wydarzeń. Zapowiedzi i relacje z zawodów cykli prowadzonych przez naszą organizację ukazują się w licznych środkach masowego przekazu – w telewizji, prasie motoryzacyjnej i poświęconej sportom motorowym oraz w wielu portalach internetowych. Do tego momentu ukazały się już setki artykułów w Internecie poświęconych organizowanym przez nas imprezom. 

Naszą obecność w prasie i Internecie wzmacniają Patronaty Medialne. Aktualnie naszymi Patronami są:

SieScigam.pl
Rally and Race
Jazda Miejska
Motole
Mototeams

Wydawcy i dziennikarze doceniają zakres, jakość i rosnącą rangę organizowanych przez nas wydarzeń, co nierzadko podkreślają w publikowanych materiałach, podkreślając m.in., że jesteśmy jedną z wiodących organizacji motorsportowych w Polsce.

 

Motorsport Trophy to jedna z najprężniej rozwijających się organizacji motorsportu w Polsce. Jej serie Time Attack czy Track Day zyskują spore uznanie w oczach uczestników, przyciągając zawodników z różnych zakątków Polski.”

Wydawnictwo BLUE WHALE PRESS (2021)

 

„Dwie ostatnie rundy tegorocznej serii Track Day Trophy przyniosły wiele zaskakujących rozstrzygnięć. Jednocześnie pokazały wielki potencjał i bardzo dużą popularność tej nowej ogólnopolskiej ligi torowej.”

RALLY and RACE (2020)

 

Serdecznie polecamy Time Attack Trophy w sezonie 2022! Organizatorzy nie zwalniają tempa i zapowiedzieli, że będzie jeszcze lepiej, a ze swojej strony dołożą wszelkich starań, aby rósł poziom (…). Sprawny przebieg tych imprez i panujący na nich klimat są warte dojechania nawet z odległych zakamarków Polski.

RALLY and RACE (2021)Jesteśmy szeroko obecni również w mediach społecznościowych i w serwisie YouTube, co jest związane między innymi z udziałem w naszych cyklach wyścigowych i driftingowych znanych youtuberów, w tym Sebastiana „Kickstera” Kraszewskiego, dzięki materiałom, kórego informacje o naszych seriach dotarły już do kilkuset tysięcy użytkowników YT. 

 

Wybrane publikacje w Internecie:

WYWIADY

RELACJE

ZAPOWIEDZI

VIDEO – YOUTUBE (przykładowe relacje)

AUTO MOTO SHOW TORUŃ

Jeżeli jesteście zainteresowani nawiązaniem partnerskiej współpracy z naszą organizacją, objęciem naszych imprez Patronatem Waszych Redakcji, to zapraszamy do kontaktu:

tel.: (+48) 605 58 57 51

e-mail: kontakt@trophy.com.pl

MotorsportTrophy – Serie  Samochodowe

   
© Motorsport Trophy 2022                         Wykonanie: Tomasz Niejadlik Media